• Detail firmy

PRO - LOGIK s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní prodej náhradních dílů pro stavební stroje.Provádějí výrobu dílů podle projektové dokumentace dle dané firmy

Adresa

Vítězná 382
784 01 Červenka

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25883623
DIČ:  CZ25883623

Výrobky, činnosti

Velkoobchodní prodej náhradních dílů

Kontaktní údaje

Fax: 585 051 691
E-mail: prologik.adamek@tiscali.cz

Kontaktní osoba

ing Beno Mencl - Jednatel

Telefon: 605 241 950
E-mail: prologik.adamek@tiscali.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje montáž, demontáž a pronájem lešení značky PERI, dále pak montáž a demontáž bednění, a to jak stropního, tak i opěrného. Působíme po celé České republice.