• Detail firmy

PRO diamant s.r.o.

Základní popis

Výhradní zastoupení diamantových nástrojů pro ČR. Diamantové řezné kotouče, diamantové brusné kotouče, diamantové segmenty, korunky + jejich renovace. Profesionální nářadí. Nabízí jejich prodej.

Adresa

Partyzánská 842/3
312 00 Plzeň 4 - Doubravka

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29116180
DIČ:  CZ29116180
Rok založení:  2011
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- nabízí diamantové řezné a brusné kotouče, korunky a segmenty. Provádíme renovace diamantových korunek a kotoučů.

Kontaktní údaje

E-mail: prodiamant@prodiamant.cz

Kontaktní osoba

Martin Jančík - Jednatel

Mobil: +420 604 701 361
E-mail: prodiamant@prodiamant.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOVODRUŽSTVO v. d. STRÁŽOV

Zabýváme se výrobou ventilátorů, vzduchotechniky a zakázkovou výrobou plechových dílů. Vysokotlaké radiální ventilátory jsou dodávány z 89% na tuzemský trh. Jedná se o výrobky poháněné elektromotorem.

IMPORTCONSULTING

Specializujeme se na zprostředkování importních a exportních služeb včetně poradenství. Zboží dovážíme z Číny, Taiwanu, Hongkongu, Jižní Koreje, USA i Mexika. Importní i exportní služby realizujeme jednorázově nebo i opakovaně. Vyhledáme Vám dodavatele za ty nejnižší možné ceny na trhu. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Šťastný a Šleis STAVITELSTVÍ A EKONOMIKA, s.r.o.

Zabýváme se stavební a obchodní činností. Zajistíme výběr a analýzu staveniště, specifikaci potřebných podkladů, návrh stavby, dokumentace k územnímu řízení, stavební povolení, výběrové řízení na dodavatele stavby, vyhodnocení nabídek, vypracování smluv, technický dozor investora, kolaudační řízení i spolupráci při konečném vyúčtování stavby. Poskytujeme rovněž služby realitní kanceláře.