• Detail firmy

PRO-BIO regionální centrum Krkonoše a Podkrkonoší o.s.

Základní popis

Pobočka Svazu ekologických zemědělců.

Adresa

Horní Branná 117
512 36 Horní Braná

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75102307
DIČ:  CZ75102307

Výrobky, činnosti

Podpora a propagace ekologického zemědělství

Sdružování ekologických zemědělců a přiznivců ekologického zemědělství, poradenská a konzultační činnost, pořádání odborných kurzů a školení.

Kontaktní údaje

E-mail: pro-biokrkonose@volny.cz
WWW: www.pro-biokrkonose.cz

Kontaktní osoba

Ing. Bc. Hana Řehořková - Jednatel

Mobil: +420 605 168 608
E-mail: pro-biokrkonose@volny.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LAMB CONSULTING LIBEREC

Poradenství v oborech gastronomie-stravování, hotelnictví-ubytování, potravinářská výroba, cestovní ruch, domovy pro seniory. Vypracováváme provozní předpisy hygienické-HACCP, požární, bezpečnosti práce, provozní řády-ubytovací, vodního zdroje, bazénu, sauny, provozní a ekonomické rozbory, studie, audity, provozní a gastronomické koncepce. Vše se znalostí provozu a potřeb investora, provozovatele.

Rudolf MAŠTÁLKO MARY

Výroba, velkoobchod, prodej na dobírku: - krycí zorníky do svářečských kukel, štítů a brýlí - ochranné fólie - borax tavidlo na pájení Velkoobchod, maloobchod: - svařovací pistole: - na MAG/MIG

Mgr. Šárka Valverde

Poskytuji služby v oblasti výuky, překladů a tlumočení španělštiny. Nabízím překlady odborných i uměleckých textů, titulkování filmů apod. Pracovala jsem pro Hrad, Senát a Poslaneckou sněmovnu, různá ministerstva, Českou televizi, Filmový festival, pro řadu velvyslanectví španělsky mluvících zemí, ale i pro různé firmy a soukromé osoby. Účastním se rovněž mnoha festivalů a sympózií.