• Detail firmy

Private Mobile a.s.

Základní popis

Bezdrátová komunikace, poskytovatelé telekomunikačních služeb.

Adresa

Staroměstské náměstí 11/39
293 01 Mladá Boleslav I

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26776642
DIČ:  CZ26776642

Výrobky, činnosti

Počítače a telekomunikace

Kontaktní údaje

E-mail: admin@privatemobile.cz
WWW: privatemobile.cz

Kontaktní osoba

Jan Tykal

Mobil: +420 778 899 999
E-mail: admin@privatemobile.cz

Jana Šturmová - Člen představenstva

Tomáš Pelikán - Člen představenstva

Další firmy v oboru

Roman Pergler

Specializujeme se na slaboproudé instalace. Zabýváme se výstavbou a opravou televizních antén. Nabízíme zabezpečení pro rodinné domy, komerční prostory a další objekty, pro které poskytujeme kamerové systémy, domovní telefony, videotelefony a systémy kontroly vstupu pro přesnou kontrolu vstupu a vjezdu do objektu.

COMPUS

Specializujeme se na nadzemní bazény a dodávku kompletního příslušenství k bazénům. Zajišťujeme servis výpočetní techniky a poskytujeme bezdrátové internetové připojení. Nabízíme stolní a karetní hry, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, prezentační techniku či pokladní systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

ELVIS

Specializujeme se na výrobu, vývoj a prodej turniketových odbavovacích systémů, elektronických parkovacích automatů, docházkových systémů, přístupových systémů, automatických pokladen, bezkontaktních karet, náramků a jiných identifikačních médií. Naše identifikační a odbavovací systémy se hodí pro využití ve ski parcích, zábavních parcích, sportovištích, parkovištích, průmyslových areálech apod.