• Detail firmy

Přírodní mošty a.s. organizační složka

Základní popis

Výrobci bezlepkových potravin, potravin s nízkým obsahem bílkovin, potravin bez mléka a laktózy, potravin bez vajíčka a bez pšenice. Na našem firemním webu si můžete nakoupit za ceny od výrobce. Cílem pro nás je kvalita a bezpečnost potravin.

Adresa

V Zatáčce 62/2
725 28 Ostrava - Hošťálkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27407918
DIČ:  CZ27407918
Rok založení:  2006
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Provozovatel Eshopu

- prodej bezlepkových potravin a potravin s nízkým obsahem bílkovin, potravin bez mléka a laktózy, potravin bez vajíčka a bez pšenice, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 552 302 402
Mobil: +420 773 655 773
E-mail: obchod@balviten.cz
WWW: www.balviten.cz

Kontaktní osoba

Pavel Schoffer - Předseda představenstva

Mobil: 608 855 500
E-mail: obchod@balviten.cz
Další firmy v oboru

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

M & V, spol. s r.o.

Firma M&V spol. s r.o., velkoobchod nářadím, nástroji a stroji, byla založena v roce 1991. Naše nabídka: nářadí a nástroje na obrábění kovů a dřeva, upínací nářadí, brusivo, měřidla, elektrické ruční nářadí a obráběcí stroje. Největší sklad v ČR.

APOLMONT, s.r.o.

Naše personální agentura poskytuje služby firmám hledající kvalifikované pracovníky i jednotlivcům se zájmem o zprostředkování zaměstnání. Zajišťujeme personální leasing - dočasné přidělení zaměstnanců - včetně vyřízené veškerých pracovněprávních a administrativních úkonů. Nabízíme služby v oblasti kovovýroby. Provádíme montážní, svářečské, lakýrnické a zámečnické práce.