• Detail firmy

Připojen s.r.o.

Základní popis

Internet - připojení k internetu, telefonování a servis počítačů v Nelahozeves, Kostelec nad labem, Veltrusy, Kralupy nad Vltavou - Minice, Libiš a okolí.

Adresa

Srpnová 672
277 11 Libiš

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29044065
DIČ:  CZ29044065
  • Služby

Výrobky, činnosti

Připojení k internetu.

Připojíme k internetu Váš domácí nebo firemní počítač za cenu od 199 Kč měsíčně. S námi můžete bezstarosti zrušit telefonní linku.

Kontaktní údaje

E-mail: info@pripojen.cz
WWW: www.pripojen.cz

Kontaktní osoba

Michal Hohaus - Majitel

Mobil: +420 604 130 991
Mobil: +420 608 202 151
E-mail: info@pripojen.cz
Další firmy v oboru

COMPUS

Specializujeme se na nadzemní bazény a dodávku kompletního příslušenství k bazénům. Zajišťujeme servis výpočetní techniky a poskytujeme bezdrátové internetové připojení. Nabízíme stolní a karetní hry, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, prezentační techniku či pokladní systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

METRONOMY CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávky, montáž a servis výpočetní a telekomunikační techniky, kamerových a zabezpečovacích systémů. Zajišťujeme správu počítačových sítí, servisní služby, zálohování dat, elektromontáže, školení a poradenství v oblasti IT. Součástí poskytovaných služeb je rovněž kopírování až do velikosti A3, skenování, tisk fotografii atp. Pro více informací navštivte naše webové stránky.