• Detail firmy

Připojen s.r.o.

Základní popis

Internet - připojení k internetu, telefonování a servis počítačů v Nelahozeves, Kostelec nad labem, Veltrusy, Kralupy nad Vltavou - Minice, Libiš a okolí.

Adresa

Srpnová 672
277 11 Libiš

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29044065
DIČ:  CZ29044065
  • Služby

Výrobky, činnosti

Připojení k internetu.

Připojíme k internetu Váš domácí nebo firemní počítač za cenu od 199 Kč měsíčně. S námi můžete bezstarosti zrušit telefonní linku.

Kontaktní údaje

E-mail: info@pripojen.cz
WWW: www.pripojen.cz

Kontaktní osoba

Michal Hohaus - Majitel

Mobil: +420 604 130 991
Mobil: +420 608 202 151
E-mail: info@pripojen.cz
Další firmy v oboru

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.

Creative Distribution s.r.o.

Správou počítačových sítí se zabýváme již od roku 2000. Zajišťujeme opravy a servis počítačů, notebooků a jiné výpočetní techniky včetně čištění či odvirování nebo záchrany dat z pevných disků. Součásti poskytovaných služeb je rovněž ekologická likvidace výpočetní techniky. Dále dodáváme hardware i software. Jsme certifikovaným partnerem těchto firem: ESET, MICROSOFT, Hewlett-Packard a IBM/Lenovo.

COMPUS

Specializujeme se na nadzemní bazény a dodávku kompletního příslušenství k bazénům. Zajišťujeme servis výpočetní techniky a poskytujeme bezdrátové internetové připojení. Nabízíme stolní a karetní hry, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, prezentační techniku či pokladní systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.