• Detail firmy

Printmaker s. r. o.

Základní popis

Služby v oblasti kancelářského tisku.Kancelářské stroje značky Xerox a KonicaMinolta, kancelářské potřeby. Velkoplošný digitální exteriérový tisk. Šířka 3,2 metry, na různé materiály, finální zpracování lemů s kroužky po stranách pro uchycení.

Adresa

Nad školkou 310
252 44 Psáry

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28538919
DIČ:  CZ28538919
Rok založení:  2009
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Multifunkční kopírky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 166 470
WWW: www.printmaker.cz

Kontaktní osoba

Martin Žalmánek - Jednatel

Mobil: +420 606 394 194
E-mail: martin.zalmanek@printmaker.cz
Další firmy v oboru

Petr Martínek - PM Servis

Zajišťujeme dodávku polygrafických výrobků zejména pro firemní klientelu. Navrhujeme, tiskneme a dodáváme firemní tiskopisy, bloky, letáky, prospekty, brožury, spisové desky, kalendáře, katalogy, samolepící etikety, papírové tašky, obaly a krabice. Dbáme na maximální servis a kvalitu provedení.

Tomáš Locker - Servis notebooků a PC

Kompletní IT servis. Zajišťujeme instalaci, správu a servis počítačových sítí pro malé a střední firmy. Opravujeme notebooky a počítače, sestavujeme nové počítače, profylaxe hardware/software. Provádíme upgrade starších počítačů, odvirování, opravy mechanických součástí notebooků a počítačů a mnoho dalšího. Mimo jiné zajišťujeme i dodávku kvalitních tonerů do tiskáren

PCL Štětí, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalového materiálu. Dodáváme pytle různých rozměrů, papír v rolích. Dále nabízíme maloobchodní prodej kancelářských potřeb a školních pomůcek, stolních her a hraček, stavebnic, tapet a papírenského zboží. Zajišťujeme také prodej a servis výpočetní techniky. Součástí našich služeb je i černobílé a barevné kopírování.