• Detail firmy

Prime Tech Energy, a.s.

Základní popis

LED žárovky INOXLED - LED žárovky Vám ušetří 70 % nákladů na energie. Zavedená česká značka INOXLED představuje prvotřídní kvalitu a špičkové LED výrobky za přijatelnou cenu. S osvětlením INOXLED můžete očekávat skutečné úspory.

Adresa

Lazarská 11/6
120 00 Praha 2 - Nové Město

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24294128

Výrobky, činnosti

LED žárovky

Značkové LED žárovky inoxLED nahrazující klasické žárovky s výkonem 35 - 80 W s možností instalce do všech běžných patic a závitů GU10, E14, E27, MR16

Kontaktní údaje

E-mail: zaludova@pt-group.cz
WWW: www.led-zarovky-vyhodne.cz

Kontaktní osoba

Dagmar Žaludová - Člen představenstva

Telefon: +420 222 516 231
E-mail: zaludova@pt-group.cz
Další firmy v oboru

CEHA KDC elektro k.s.

Velkoobchod s prodejem kompletního elektroinstalačního materiálu. Nabízíme kabely, rozvaděče, jističe, stykače, relé, trafa, lišty, trubky, svítidla, žárovky, zářivky, ovládací hlavice, pojistky, vypínače, zásuvky (i 380V), nářadí, baterie a mnoho dalšího.

FILABEL s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu elektronických modulů a průmyslové elektroniky. Zaměřujeme se na atypické elektronické aplikace, vývoj firmware, desky plošných spojů, vývoji hardwaru na zakázku a další. Uskutečnili jsme velké zakázky jako Temelín - dispečerské zařízení, Elektročas - České Dráhy a další.

SPELSBERG spol.s r.o.

Velkoobchod s elektroinstalačním materiálem, krabicemi na omítku, rozvaděči, plastovými průmyslovými elektroinstalačními krabicemi IP66, instalačními systémy do betonu, zásuvkovými rozvaděči, elektroměrovými skříněmi, atd. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde najdete veškeré informace o naší společnosti. V případě potřeby nám zavolejte, rádi Vám ve všem pomůžeme.