• Detail firmy

Prima stavebniny, s.r.o.

Základní popis

Jsme stavebniny, které dodávají veškerý stavební materiál po celé ČR. Nabízíme zdicí materiály - cihly, tvárnice Porotherm, Heluz, Suprtherm, Keratherm, dále pórobeton Ytong, Qpor,Ift. Střešní krytiny Tondach, Bramac, KM Beta.

Adresa

Chaloupky 477
683 54 Otnice

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26899086

Výrobky, činnosti

Podlahy, dveře, zárubně a další

Kontaktní údaje

Telefon: 544 240 117
E-mail: otnice@primastavebniny.cz
WWW: www.primastavebniny.cz

Kontaktní osoba

ing. Pavel Radvan - Jednatel

Mobil: +420 602 124 196

Rostislav Šnajnar - Jednatel

Mobil: +420 602 124 851

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FINO-TRADE s.r.o.

Naše firma se dělí na dvě divize. Stavební divize staví v okolí Brna a po jižní Moravě všechny druhy pozemních staveb, zejména RD, firemní sídla, výrobní haly, komerční stavby atd. Poslední dobou se zaměřila na pasivní a nízkoenergetické stavby. Druhá naše divize vyrábí betonové zboží - ztracené bednění, zdicí tvárnice, příčkovky, stropní systém Trigon (skládané stropy), obrubníky a dlažby.

ThermoLUX a.s. - polykarbonátové a plastové desky

Jsme dodavatelem polykarbonátů, plexiskla, PVC desek a ostatních plastů prvotřídní kvality. Zajišťujeme stavební materiály pro prosklení, zastřešení, interiérové příčky, podhledy, protihlukové stěny, světelnou reklamu, sítotisk, digitální tisk, displeje, bannery, světelná označení, výstavní a prodejní systémy apod. Nabízíme také nejrůznější služby v oblasti úpravy plastových materiálů.

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.