• Detail firmy

PRIMA School, s.r.o.

Základní popis

Jsme jazyková škola a nabízíme pomaturitní studium angličtiny a němčiny. Dále pořádáme kurzy pro veřejnost, zajišťujeme firemní i individuální výuku.

Adresa

tř. T. G. Masaryka 650
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02126095
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vzdělávaní, překlady

Kontaktní údaje

Telefon: +420 774 885 039
E-mail: info@primaschool.cz
WWW: www.primaschool.cz

Kontaktní osoba

DANA ŠIPKOVSKÁ - Jednatel

Telefon: +420 774 885 038

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZAPE SERVIS, s.r.o.

Nabízíme kompletní prodej techniky pro práce ve výškách. Zajišťujeme i servis techniky pro práci ve výškách. Poskytujeme školení uživatelů a roční periodické prohlídky.

BOLOGIS - bohumínská logistická společnost, s.r.o.

Zaměřujeme se na poradenství pro přepravu nebezpečných věcí v silniční, letecké, železniční i námořní dopravě dle předpisů ADR, IATA, DGR, RID, IMDG Code. Organizujeme školení bezpečnostní i specifická, zaměřená na konkrétní ustanovené předpisy s ohledem na povinnosti a odpovědnosti pracovníků. Naše služby ocení zejména dopravní firmy, firmy z oblasti hutnictví a zpracování železa a další.

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.