• Detail firmy

PREXIM DIESEL spol. s.r.o.

Základní popis

Dodavatel diesel motorů, dieselagregátů, diesel centrál, diesel generátorů a originálních náhradních dílů a servisu pro uvedená zařízení.

Adresa

Slezské Předměstí, Myslbekova 362/6
500 03 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15062651
DIČ:  CZ15062651
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  25
Roční obrat:  300000000
  • Služby
  • Export

Výrobky, činnosti

Služby

- vývoz průmyslu - strojírenské výrobky, elektro, kompresory, ND, náhradní díly pro dieselové motory nákladních automobilů, dieselagregáty - ČKD, ŠKODA, ZETOR, SLAVIA náhradní díly, servis, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 090 290
Telefon: +420 281 090 291
Mobil: +420 602 434 792
E-mail: sales@preximdiesel.cz
WWW: preximdiesel.cz

Kontaktní osoba

Renata Peštová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VRATOVÉ SYSTÉMY CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí vratové systémy - vždy profesionální, atraktivní a bezpečná vrata! Firma zajišťuje výrobu, montáž a servis na vratové systémy. Nabízíme průmyslová vrata, garážová vrata, pohony a zámečnické doplňky. Vrata jsou vhodná pro ty nejnáročnější provozy. Nabízíme vrata sekční, posuvná, rolovací, skládací, rychloběžná. Neváhejte se na nás obrátit. Kompletní informace na www.

LUTOMA s. r. o.

Nabízíme výkup a prodej nevyužitých zásob průmyslového charakteru, nářadí, nástrojů, strojů, zařízení a různých zásob. Prodáváme svěráky, profilové nůžky, vysekávací lis, vlnitý plech, signovačky, bazénovou chemii a různé elektrické nářadí. Specializujeme se na výkup kovů, materiálu z tvrdokovu a drahých kovů. Provádíme likvidace kovových odpadů.

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.