• Detail firmy

PreventaFIT s.r.o.

Základní popis

centrum estetické medicíny a lékařské kosmetiky v Olomouci, které má za cíl poskytnout zdravý pocit z krásy a odbornou péči o krásu těla i duše. Centrum navazuje na lékařské zázemí s více než 15letou úspěšnou činností zdravotnického zařízení

Adresa

domovina 2
779 00 Hejčín

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28637666
DIČ:  CZ28637666

Výrobky, činnosti

estetická medicína

Kontaktní údaje

E-mail: vilakrasy@gmail.com
WWW: www.vilakrasy.cz

Kontaktní osoba

Iveta janackova, Dr. - Generální ředitel

Telefon: 720 128 177
E-mail: vilakrasy@gmail.com
Další firmy v oboru

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

CONFORMAT S.A. (zastoupen Net´Tech Europe s.r.o.)

Prodáváme spotřební materiál, vybavení a zařízení pro čisté a kontrolované prostory: jednorázové, netkané, sterilní utěrky, rukavice latexové, nitrilové, ochranné, biocidy, dezinfekce, alkohol, tyčinky validační, stěrové, čisticí, validační sety, violky, úklidové pomůcky, strhávací rohože, Dycem, vzorkovací pomůcky, vysavače, zařízení prostor, jednorázové oděvy: čepice, pláště, kombinézy, návleky.