• Detail firmy

Preva, spol. s r.o.

Základní popis

Výroba ocelových konstrukcí, zámečnictví.

Adresa

Na Břasích 416
267 06 Hýskov

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45144621
DIČ:  CZ45144621
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Opravy strojně technologických zařízení

- a náhradních dílů cementáren a sleváren

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 635 003
Mobil: +420 602 580 969
E-mail: preva.hyskov@seznam.cz

Kontaktní osoba

JOSEF BUREŠ st. - Jednatel

Mobil: +420 602 580 969

JOSEF BUREŠ ml. - Jednatel

Mobil: +420 606 631 858
Další firmy v oboru

HFH STROJNÍ ŘEPÍN s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Vyrábíme ocelové konstrukce, kovové regály, zábradlí, rampy, balkony a jiné ocelové části budov. Provádíme děrování profilů a povrchové úpravy kovů, jako je zinkování a lakování komaxitem. Používané strojní vybavení naleznete na našich webových stránkách, kde jsou i reference realizovaných zakázek.

František Sirotek

Nabízíme služby v oblasti prodeje, servisu a pronájmu mycí, úklidové a čistící techniky renomovaných výrobců. V našem sortimentu jsou Vám k dispozici vysokotlaké čističe, mycí boxy a mycí linky, průmyslové vysavače, čističe koberců, zametací stroje, profesionální a nano autokosmetika, odvlhčovače vzduchu, parní čističe apod. Ke všem strojům dodáváme nejrůznější volitelné příslušenství.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.