• Detail firmy

PRETOL HB s. r. o.

Základní popis

Nabízíme vyproštění a odtah kamionů, autobusů a osobních vozidel, uskladnění havarovaných vozidel a nákladu, vnitrostátní a mezinárodní dopravu.

Adresa

Václavkova 169/1
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25923501

Výrobky, činnosti

vyproštění a odtah kamionů

Kontaktní údaje

Telefon: 569 424 417
E-mail: m.osvaldova@pretol.cz
WWW: www.pretol.cz

Kontaktní osoba

Václav Jakeš - Jednatel

Martina Osvaldová

Telefon: 776 627 277
E-mail: m.osvaldova@pretol.cz
Další firmy v oboru

DATA AUTOTRANS s.r.o.

Provozujeme dopravní agenturu poskytující služby v oblasti autobusové přepravy osob. Naší specializací je zajištění dopravy pro incomingový cestovní ruch. Zabezpečujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou přepravu osob, pravidelnou přepravu zaměstnanců, školní autobusovou přepravu, kongresovou přepravu osob apod. Organizujeme poznávací a pobytové zájezdy v rámci ČR i zahraničí.

Tomáš Frank - Frank Bus

Společnost se zabývá autodopravou. Naše dopravní společnost vznikla v roce 1991 a od této doby zajišťujeme dopravu osob osobními vozy, mikrobusy a autobusy v tuzemsku i zahraničí. Nabízíme dopravu pro cestovní kanceláře, filmové produkce, sportovní kluby, organizace a individuální skupiny. Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že budete spokojeni.

D.U.R. a.s.

Specializujeme se na provádění zemních prací pomocí strojních mechanismů. Nabízíme služby v oblasti nakládání s odpady, rekultivaci či nákladní autodopravy.