• Detail firmy

PRESTA - mix spol. s r.o.

Základní popis

Vyrábíme transportbetony pro zákazníky stavebních firem jak z Kuřimi a jeho okolí, tak i města Brna. Součaně je zde i možný odběr písků a kameniva.

Adresa

Blanenská 1190
664 34 Kuřim

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26974509
DIČ:  CZ26974509
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Beton

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 212 616
Mobil: +420 724 510 907
E-mail: prestamix@prestamix.cz
WWW: www.prestamix.cz

Kontaktní osoba

Jakub Straka

Další firmy v oboru

DOMIX s.r.o.

Naše společnost začínala již v roce 1993 pod hlavičkou fyzické osoby, kdy zajišťovala služby v oboru dopravy betonových směsí a litých podlah. V roce 2006 se vzrůstajícím počtem zaměstnanců vzniká společnost Domix s.r.o., která převzala veškeré závazky a vozový park byl dále rozšiřován o vozidla o objemu 4,5 m3 až 9 m3 značek Tatra 815, Mercedes, Daf a Iveco.

ARMOSPOL CZ s.r.o.

Jsme dodavatelem betonářské oceli pro Vaše stavby. Zajišťujeme výrobu betonářských výztuží, střih a ohyb kari sítí, prodej betonářské oceli a prodej distančních prvků pro monolity. Dodávka prvků pro přerušení tepelných mostů a odhlučnění schodišť. Ukládka betonářských výztuží pro celé ČR. Betonářské výztuže a betonářská ocel pro betonové konstrukce od společnosti Armospol.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.