• Detail firmy

PressMetal-CZ spol. s r.o.

Základní popis

PressMetal-CZ, spol.s r.o. se zabývá výrobou za studena lisovaných kovových dílů, závitováním a bodovým svařováním, (svařování CO2, metodou TIG a MIG) a různých druhů průmyslových objímek ze žárově zinkovaného, černého a nerezového materiálu.

Adresa

Nýdek 531
739 95 Nýdek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26784696
DIČ:  CZ267849696
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Závitování kovových dílů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 329 317
Mobil: +420 602 783 010
E-mail: tvrdy@pressmetal.cz
WWW: www.pressmetal.cz

Kontaktní osoba

Josef Tvrdý - Jednatel

Další firmy v oboru

LUDIN Components s.r.o.

Specializujeme se na výrobu svařenců a menší průmyslové celky včetně opracování a povrchových úprav dle požadavků zákazníků. Vyrábíme pro domácí i zahraniční trh. Produkty dodáváme především do Německa, Rakouska, Polska, Francie a Holandska.

Josef Matušík

Firma se zabývá CNC zpracováním plechů na CNC strojích - řezání laserem (4 stroje) , vysekávání (2 stroje) a ohýbání plechů na ohraňovacích lisech (4 stroje) a soustružnicko-frézovací práce. Lisování samoúchytných spojovacích prvků. Provádíme zámečnické dokončovací práce - svařování, broušení, srážení hran, závitování, zahlubování. V naší vlastní lakovně -lakování práškovými barvami.

Pure Metal s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme ocelové, nerezové a hliníkové konstrukce, schodiště, zábradlí, brány, ploty mnoho dalšího dle Vašich požadavků. Nabízíme výrobky pro strojírenský, automobilový, potravinářský a chemický průmysl.