• Detail firmy

PRESCO GROUP, a.s.

Základní popis

Reklamní předměty - firemní kalendáře na zakázku.

Adresa

Severozápadní V 520/62
141 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63985161
DIČ:  CZ63985161
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Reklamní předměty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 922 058
Telefon: +420 222 922 040
Mobil: +420 602 430 414
E-mail: prager@prescogroup.cz
WWW: www.prescogroup.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Prager - Předseda představenstva

JUDr. Petr Skokan - Člen představenstva

Ing. Robert Sliž, Ph.D. - Člen představenstva

Další firmy v oboru

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.