• Detail firmy

Přeprava osob

Základní popis

-- přeprava osob po celé ČR dle přání a dispozic klienta -- dopravíme vás i na firemní akce, rodinné oslavy či letiště -- možnost zajištění i zpáteční cesty -- doprava dokumentů, zásilek a zboží do 400 Kg

Adresa

Havlíčkovo Náměstí 740
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69221332

Výrobky, činnosti

přepravou osobním vozidlem po celé České republice

-- přeprava osob po celé ČR dle přání a dispozic klienta -- dopravíme vás i na firemní akce, rodinné oslavy či letiště -- možnost zajištění

Kontaktní údaje

E-mail: velecky@prepravaostrava.cz
WWW: prepravaostrava.cz/

Kontaktní osoba

David Velecký

Telefon: 608 311 885
E-mail: velecky@prepravaostrava.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.

KOMEX trade s.r.o.

Společnost zajišťuje vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční dopravu. Specializujeme se na přepravu kontejnerů nákladními vozy. Rovněž provádíme přepravu dodávkovými vozidly. U nás možnost likvidace odpadu ze stavebních činností. Výkup kovového odpadů, barevných kovů. Ekologická likvidace autovraků, včetně odvozu zdarma. Prodej štěrku, kameniva, strusky a dalších. Více na našich www.

1. RTA spedice, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy a zasilatelství. Disponujeme vlastním vozovým parkem a našim klientům poskytujeme bezplatný poradenský servis pro zajištění optimálních možností realizace jejich přepravních požadavků.