• Detail firmy

Prepaid Solutions a.s.

Základní popis

FreePay je předplacená platební karta pro univerzální použití, kterou koupíte, jak v trafice tak i v našem eschopu.

Adresa

Václavské náměstí 776/10
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02980461
DIČ:  CZ02980461

Výrobky, činnosti

Bankovní služby

FreePay je předplacená platební karta pro univerzální použití, kterou koupíte, jak v trafice tak i v našem eschopu. Dobíjecí platební karta je prostředek, kterým lze bezpečně a anonymně platit u všech obchodníků s platebním terminálem.

Kontaktní údaje

E-mail: info@freepay.cz
WWW: www.freepay.cz

Kontaktní osoba

David Tacl - Jednatel

Telefon: +420 225 354 960
E-mail: info@freepay.cz
Další firmy v oboru

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.

EU-Credit s.r.o.

Poskytujeme komplexní servis pro malé, střední a velké firmy - finanční a ekonomické poradenství včetně hypoték, úvěrů, Ready made. Díky našim profesionálním službám na klíč, získáte nejenom časovou, ale i finanční úsporu. Naši specialisté své práci rozumí a o vše se postarají za Vás.

TRINITY Finance s.r.o.

Poskytujeme poradenství při prodeji společnosti, poradenství spojené s investicemi a poradenství při financování investičních záměrů.