• Detail firmy

PRENESTA s.r.o.

Základní popis

Navrhujeme a prodáváme pro Vás s radostí a vášní zařízení do bytových interiérů i další doplňky, které mění Váš domov v oázu klidu a půvabu.

Adresa

Křišťanova 61
383 01 Prachatice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25164724

Výrobky, činnosti

Bytový textil, obuv

Kontaktní údaje

WWW: www.prenesta.cz/

Kontaktní osoba

Anna Štampachová - Jednatel

Telefon: +420 724 322 172

VĚRA PRENEROVÁ - Jednatel

Mobil: +420 724 322 170

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Miloslav Jahoda

Jsme český výrobce kvalitních oděvů volnočasových a sportovních oděvů zn. MORANGO. Zajišťujeme také prodej pracovních oděvů, ochranných pracovních pomůcek a doplňků. Na zakázku šijeme pracovní oděvy pro různá odvětví. Dodáváme ručníky a osušky v rámci hotelového programu do hotelů a penzionů. Šijeme kvalitní povlečení a prostěradla vysoké gramáže.

BELLATEX s.r.o.

Jsme česká výrobně-distribuční společnost s bytovým textilem. V naší nabídce naleznete nejrůznější textil do domácnosti, a to od ručníků, utěrek, polštářků, sedáků po kvalitní povlečení, prostěradla, přikrývky, koupelnové předložky. Dodáváme textil do hotelů a penzionů.

Péřové výrobky

Náš internetový obchod je zaměřen na prodej péřových přikrývek a polštářů. Nabízíme tradiční péřové výrobky i luxusní žakárové či kašmírové přikrývky v různých rozměrech. V naší nabídce naleznete, kromě přikrývek a polštářů, i povlečení, prostěradla, přehozy přes postele, matrace, rošty a mnoho jiného. Navštivte nás a vyberte si z katalogu produktů pro kvalitní a klidný spánek. Těšíme se na Vás!