• Detail firmy

Přemysl Vostárek

Základní popis

Instalace a servis zabezpečovacích zařízení, kamerových systémů, vstupních senzorů, vjezdových vrat apod.

Adresa

Vaňovská 154/50
400 01 Vaňov

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73743658

Výrobky, činnosti

Demontáž technologických prvků

- v telekomunikační síti (telefonních ústředen,sítě SDH,DWDM,PDH a IP sítí).

Kontaktní údaje

E-mail: ecotelco@seznam.cz
WWW: www.ecotelco.cz

Kontaktní osoba

Přemysl Vostárek - Majitel

Mobil: +420 777 770 286
E-mail: ecotelco@seznam.cz
Další firmy v oboru

Miloslav Nevečeřal

Zabýváme se projekcí a montáží zabezpečovacích systémů proti vloupání, protipožárních systémů, slaboproudých zařízení, domovních telefonů či videotelefonů. Provádíme výchozí a pravidelné revize elektra. Realizujeme výstavbu STA rozvodů a rozvodů pro telefon a internet.

ELVIS

Specializujeme se na výrobu, vývoj a prodej turniketových odbavovacích systémů, elektronických parkovacích automatů, docházkových systémů, přístupových systémů, automatických pokladen, bezkontaktních karet, náramků a jiných identifikačních médií. Naše identifikační a odbavovací systémy se hodí pro využití ve ski parcích, zábavních parcích, sportovištích, parkovištích, průmyslových areálech apod.

Blahoslav Slavík CAMsystemBrno

Předmětem našeho podnikání jsou dodávky, instalace a pronájem kamerových a zabezpečovacích systémů pro firmy i soukromé osoby. Kromě toho instalujeme také domácí audio a videotelefony Commax a kompletní anténní systémy. Vše řešíme od nabídky až po montáž. Chcete-li spolehlivě zabezpečit Váš dům, byt či kancelář neváhejte nás oslovit, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku.