• Detail firmy

Přemysl Tetur

Základní popis

Zabezpečovací zařízení - dodávka alarmů, kamer, zabezpečení majetku, kamerové systémy, led systémy.

Adresa

Konečná 3616/3
695 01 Hodonín

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67546544

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací zařízení - dodávka alarmů, kamer..

Zabezpečovací zařízení - dodávka alarmů, kamer, zabezpečení majetku, kamerové systémy, led systémy.

Kontaktní údaje

E-mail: premysl.tetur@tiscali.cz
WWW: www.hodoninalarm.cz

Kontaktní osoba

Přemysl Tetur - Jednatel

Mobil: +420 776 300 126
Další firmy v oboru

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.

EL-PO s. r. o.

Nabízíme kompletní řešení elektroinstalací a alternativní zdroje energie, a to od návrhu, projektování, instalace a servisu na zařízeních do 22kV, jakož i opravu a rekonstrukci elektroinstalací, osvětlení interiérů a exteriérů, realizaci datových rozvodů a ochranu objektů hromosvodovým systémem.

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.