• Detail firmy

Přemysl Strachoň, RS PLAST

Základní popis

Vyrábíme technické výlisky z plastů, vstřikování termoplastů do 250 gr. Zajistíme zakázkovou nebo sériovou výrobu opracování plastů - soustružení vnitřních drážek pro segerovky, řezání závitů a různé další kooperace.

Adresa

Průmyslová 2211/7
568 02 Svitavy

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12355933
DIČ:  CZ500313094
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  10
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Vstřikování plastů

Zabýváme se vstřikováním plastů. Vstřikování plastů provádíme efektivně za pomoci moderních elektrických i hydraulických lisů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 461 616 737
Mobil: +420 731 102 188
E-mail: p.strachon@svi.cz
WWW: www.rsplast.cz

Kontaktní osoba

Přemysl Strachoň - Jednatel

Bohdan Strachoň

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SPL System, s.r.o.

Dodáváme zařízení pro zpracování kabelů a elektrotechnickou výrobu. Poskytujeme služby pro výrobní firmy v elektrotechnickém průmyslu.

AWOS s.r.o.

Naše společnost se zabývá komplexními službami, od vývoje po výrobu elektronických dílů a zařízení, v oboru průmyslové elektroniky. Firma od svého založení v roce 1991 stále roste a zlepšuje své techniky. Naší silnou stránkou jsou komplexní služby z oboru průmyslové elektroniky a inovace elektronických zařízení.

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.