• Detail firmy

Přemysl Nosek - REIN

Základní popis

Zabýváme se malířskými, lakýrnickými a tapetářskými pracemi. Provádíme speciální malby, luxusní malby, klasické malby, benátské štuky v interiérech i exteriérech.

Adresa

Sněženková 3073/10
106 00 Praha 10 - Záběhlice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14910004
DIČ:  CZ5410080676
  • Služby

Výrobky, činnosti

Malířské práce Praha

Nabízíme provedení malířských prací. Zajistíme malířské práce v interiérech, exteriérech - fasády, ploty, okna, dveře a další.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 410 488
E-mail: rein.nosek@volny.cz
WWW: www.maliri-rein.cz

Kontaktní osoba

Přemysl Nosek - Majitel

Další firmy v oboru

SVÚOM s.r.o.

Zaměřujeme se na povrchové úpravy, protikorozní ochranu, výzkum a poradenství v oblasti koroze a protikorozní ochrany, akreditované zkušebny, expertizní a soudně znaleckou činnost, korozní zkoušky, materiálové analýzy, inspekci povrchových úprav nebo měření znečištění a klimatické zkoušky. Navazujeme na činnost Státního výzkumného ústavu ochrany materiálu (SVÚOM).

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

TOKRA, s.r.o.

Prodáváme, montujeme a demontujeme plastová i hliníková okna či dveře. Nabízíme garážová a průmyslová vrata, rolety i stínící techniku. Dále realizuje zednické práce menšího rozsahu.