• Detail firmy

Přemysl Laube

Základní popis

Výroba a montáž altánů, pergol. Tesařské a pokrývačské práce, montáže nábytku a dřevěné obložení betonových schodišť a podlahových krytin.

Adresa

Jiráskova 371
295 01 Mnichovo Hradiště

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86553275

Výrobky, činnosti

Výroba a montáž altánů, pergol.

Tesařské a pokrývačské práce, montáže nábytku a dřevěné obložení betonových schodišť a podlahových krytin.

Kontaktní osoba

Přemysl Laube - Jednatel

Mobil: 731 916 710
E-mail: cabajka71@seznam.cz
Další firmy v oboru

FOR - decor s.r.o.

Jsme jediným výrobcem strukturovaných dýhovaných desek. Zajišťujeme truhlářské práce se specializací na dýhování a lisování dle požadavků zákazníků. Vyrábíme dýhové sesazenky, dýhované tvarové dílce a imitace dřevěných trámů.

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.

Marcel Hanč

Zabýváme se výrobou nového interiérového a exteriérového nábytku na zakázku. Vyrábíme eurookna, vchodové a interiérové dveře, schody, schodiště, zábradlí, nábytek do ložnice, obývacího nebo dětského pokoje, kuchyňské linky, vestavěné skříně a mnoho dalšího.