• Detail firmy

Přemysl Krásenský

Základní popis

Výroba a prodej ručně malovaných výrobků z hutně tvarovaného skla.

Adresa

Nábřežní 811
473 01 Nový Bor

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48283614

Výrobky, činnosti

Malované sklo

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 864 879
Fax: +420 487 728 407
E-mail: krasglass@volny.cz
WWW: www.czechglass.cz

Kontaktní osoba

Přemysl Krásenský - Majitel

Krásenská - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Josef Chlum - ELITE BOHEMIA

Společnost ELITE BOHEMIA, jeden z největších výrobců ověskových svítidel na světě, navazuje na staletími prověřenou tradici výrobců svítidel v Čechách a dále ji rozvíjí. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si luxusní kolekce originálních lustrů. Snažíme se o spokojenost obou dvou stran. Vaše spokojenost zajistí kompletní spokojenost u nás. Zakládáme si na profesionalitě a kvalitě.

František Dobrovič

Specializujeme se na výrobu replik historického skla na zakázku. Orientujeme se zejména na repliky gotického a renesančního nápojového skla. Naší snahou je oživit staré řemeslo - ruční výrobu tzv. lesního a zeleného skla. Výrobou foukaného skla se zabýváme již od roku 2010. V nabídce naleznete: vázy, lahve, sklenice, popelníky, dózy, olejové lampy aj. Připravíme Vám dárkový set dle Vašeho přání.

B + B RYTÉ SKLO

Naše společnost se specializuje na dekorování skla na zakázku. Dekorace provádíme v jakýchkoliv tvarech, i dle vlastních návrhů. Soustředíme se především na tyto dekorační techniky: rytí, listrování, zlacení, pískování skla, vysoký smalt apod. Zabýváme se rovněž výrobou skleněných pilníků. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o poskytovaných službách.