• Detail firmy

Přemysl Horký

Základní popis

Provozujeme restauraci s nabídkou teplých jídel a alkoholických i nealkoholických nápojů. Pronajímáme prostory ke školením, srazům, svatbám a oslavám.

Adresa

Karlovarská 469
273 51 Unhošť

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67929940

Výrobky, činnosti

Prostory

- na školení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 520 319
E-mail: mrcl@seznam.cz
WWW: www.starastudna.cz

Kontaktní osoba

Přemysl Horký - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LAFA a.s.

Nabízíme komfortní ubytování v okolí Prahy v hotelu Bouček. Pořádáme svatební hostiny, firemní teambuilding, promoční hostiny, rodinné oslavy apod. K dispozici je Vám hotelová restaurace. Nabízíme pronájem salónků. Plánujete rekreaci na Lipně? Poskytujeme ubytování v apartmánech v Lipně nad Vltavou. Apartmány jsou vhodné i pro rodinné ubytování, a to pro letní i zimní dovolené.

Rozvoz obědů Kolín - J. Malý

Nabízíme služby v oblasti rozvozu jídel. Do jídel nepřidáváme žádná chemická dochucovadla ani glutamáty a používáme pouze kvalitní čerstvé suroviny. Jste-li rozhodnutí, že budete odebírat jídlo pravidelně, lze si ho objednat již týden dopředu. Ušetříme Vám čas i peníze.

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.