• Detail firmy

PREMONT - kovovýroba s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí a stojanů. Provádíme veškeré zámečnické práce.

Adresa

Únanov 391
671 31 Únanov

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27715311
DIČ:  CZ27715311

Výrobky, činnosti

Kovové konstrukce

Kontaktní údaje

Telefon: 515 227 807
E-mail: info@premont-kovovyroba.cz
WWW: www.premont-kovovyroba.cz

Kontaktní osoba

Josef Prekop - Jednatel

Mobil: 731 189 194
Další firmy v oboru

Jaroslav Kovalčík - Kvalitní regály

Specializujeme se na projekci, dodávku a montáž regálových systémů pro vybavení nejrůznějších skladových prostor. Nabízíme řešení kompletně na míru dle Vašich potřeb. Dodáváme vysoce kvalitní paletové regály, policové regály, konzolové regály, mobilní regály, páternosterové systémy, regálové prodejní systémy apod. Zabýváme se také výrobou dílenského nábytku.

BBG-BENDA, spol. s r.o.

Naše společnost se již od roku 1993 věnuje vrtání a řezání stavebních konstrukcí diamantovými nástroji: - jádrové vrtání prostupů diamantovými korunkami - řezání stěn a stropů diamant. kotoučem - výřezy otvorů a pod. - řezání diamantovým lanem - řezání komunikací - frézování podlah - kotvení strojů a konstrukcí Neváhejte se na nás obrátit. Více informací o naší společnosti na www.

ARMOSPOL CZ s.r.o.

Jsme dodavatelem betonářské oceli pro Vaše stavby. Zajišťujeme výrobu betonářských výztuží, střih a ohyb kari sítí, prodej betonářské oceli a prodej distančních prvků pro monolity. Dodávka prvků pro přerušení tepelných mostů a odhlučnění schodišť. Ukládka betonářských výztuží pro celé ČR. Betonářské výztuže a betonářská ocel pro betonové konstrukce od společnosti Armospol.