• Detail firmy

Premier Wines & Spirits s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní, maloobchodní a on-line prodej vína, destilátů a ovocných šťáv. Nabízíme bílá, červená, růžová a šumivá vína či champagne ...

Adresa

Hlavní 195
253 01 Chýně

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18628435
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vína

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 678 585
Fax: +420 311 512 518
E-mail: info@1er.cz
WWW: www.1er.cz

Kontaktní osoba

Milan Wimmer - Jednatel

Lukáš Nádvorník - Jednatel

Telefon: +420 603 225 386
Další firmy v oboru

MARFIL TRADE CORPORATION CZ, spol. s r.o.

Specializujeme se na internetový prodej francouzských, italských a portugalských vín, sýrů a delikates. Nabízíme vína z regionů Alsasko, Burgundsko, Champagne, Beaujolais a Provence. V nabídce naleznete vína bílá, červená, šumivá i růžová od větších i menších vinařů.

WineWorld Czech s.r.o.

Specializujeme se na dovoz kvalitních vín z celého světa, včetně poradenství při jeho výběru a dodávky až do domu. Nabízíme archivaci vín, degustace nebo členství v Clubu W. Dovážíme vína z Argentiny, Austrálie, Činy, Francie, Chile, Itálie, Izraele, Jihoafrické republiky, Libanonu, Německa, Nového Zélandu, Portugalska, Rakouska, Španělska, USA a samozřejmě nechybí výběr kvalitních vín z ČR.

Petr Vicena

Sommelierský servis. Pořádání sommelierských kurzů s certifikátem pro pracovníky restaurací a hotelů, obchodníky s vínem, budoucí sommeliery, ale i pro všechny milovníky vína. Prezentační a společenské řízené degustace vín ve vinných sklípcích a vinařstvích.