• Detail firmy

Premier Containers s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej obytných a sanitárních kontejnerů, buněk, kanceláří a zařízení stavenišť. Kompletní dodávka na místo, montáž a servis.

Adresa

Zámoraví 428
763 61 Napajedla

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27676731
DIČ:  CZ27676731
Rok založení:  2006
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Obytné kontejnery - Sanitární kontejnery

Výroba a prodej obytných a sanitárních kontejnerů, buněk, kanceláří a zařízení stavenišť. Kompletní dodávka na místo, montáž a servis.

Kontaktní údaje

E-mail: info@premiercont.cz
WWW: www.premiercont.cz

Kontaktní osoba

Petr Šimon - Jednatel

Mobil: 774 903 333
E-mail: petr@premiercont.cz

Gabriela Hájková - Jednatel

Mobil: +420 774 903 334
Další firmy v oboru

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.

MB kontejner s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu obytných, kancelářských, sanitárních a technologických kontejnerů a jejich sestav. Nabízíme dodání kontejnerů na místo určení, u sestav také jejich odbornou montáž, přestavby dle požadavků zákazníka a samozřejmostí je i pozáruční servis. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete nabídku kontejnerů včetně rozměrů a technického popisu.

KOVAR a.s.

Dodáváme ocelové, izolované, technologické, agregátové, offshore a nadrozměrné kontejnery. Zabýváme se kompletními přestavbami kontejnerů dle přání zákazníka.