• Detail firmy

Premiant CZ, v.o.s.

Základní popis

On-line prodej materiálů pro zateplení a renovaci fasád. Prodáváme fasádní polystyren a vatu, lepidla a stěrky, fasádní omítky a barvy, veškeré příslušenství. Lepší nabídku poskytujeme realizačním firmám.

Adresa

Tyršova 266
665 01 Rosice u Brna

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60735724
  • Služby

Výrobky, činnosti

on-line prodej

On-line prodej materiálů pro zateplení a renovaci fasád.

Kontaktní údaje

Mobil: 604 724 929
Mobil: 606 627 711
E-mail: e-zatepleni@e-zatepleni.cz
WWW: www.e-zatepleni.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Ing.Dočkal - Jednatel

Mobil: 604 724 929

Mgr. Michaela Mgr. Dočkalová - Jednatel

Další firmy v oboru

Autolaky Hrubý s.r.o.

Důležité upozornění! Od 16.3.2015 jsem na nové adrese: Zvěřinova 13, Brno 618 00. Zabýváme se prodejem autolaků značky MOBIHEL, STANDOX a průmyslových barev CHROMIND, MULTIMIX, SELEMIX. Dále nabízíme tmely, plniče, brusivo, UBS materiály, příslušenství pro autolakýrníky, stříkací pistole. Nabízíme míchání a plnění sprejů na počkání.

Luděk Vondra - Specializované práce

Nabízíme kompletní sortiment nátěrových hmot, laků, lazur, napouštědel, ředitel, nářadí apod. Zabýváme se specializovanými pracemi všeho druhu - od demolic a terénních úprav, přes stavební práce vč. výškových po montáže ocelových konstrukcí, stožárů a další. Máme zkušený tým proškolených zaměstnanců, který zajišťuje rychlou a kvalitně odvedenou práci po všech stránkách.

AUTOLAKY s.r.o.

Společnost AUTOLAKY s.r.o. se specializuje na velkoobchodní i maloobchodní prodej různých materiálů a vybavení pro karosárny a autolakovny. Nabízíme služby míchání autolaků a průmyslových barev. Provozujeme prodejnu s míchárnou v Brně - Maloměřicích.