• Detail firmy

Překlady a tlumočení LINGUISTIC, s.r.o.

Základní popis

Překladatelská a tlumočnická činnost z/do jazyka polského, slovenského a ostatních světových jazyků. Korektura textů. Tlumočení – obchodní jednání, obchod, zprostředkování nákupu a prodeje zboží.

Adresa

Havlíčkova 1644/7
737 01 Český Těšín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28596242
DIČ:  CZ28596242
  • Služby

Výrobky, činnosti

Překlady

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 470 731
E-mail: info@peliskypropsy.com
WWW: www.peliskypropsy.com
WWW: www.tlumaczenia.wz.cz

Kontaktní osoba

Szymon Ciahotny - Jednatel

Další firmy v oboru

Hana Rybová

Naše jazyková agentura se zaměřuje na výuku francouzského jazyka všech úrovní. Organizujeme kurzy obecné francouzštiny pro veřejnost a firmy. Zajišťujeme překladatelské a tlumočnické služby.

RNDr. Petr Bláha

Specializuji se na jazykové překlady z němčiny do češtiny, a to především na technické překlady. Dále zajišťuji jazykové překlady ze švédštiny do češtiny. Garantuji rychlé dodání. Ceny se odvíjí od náročnosti překladu, průměrná cena je 220,- Kč za normostranu. Neváhejte mě kontaktovat!

Jana Zamorová

Specializuji se na překlady, tlumočení a vyučování španělštiny. Zajišťuji překlady textů a dokumentů napříč všemi obory lidské činnosti. Doplňkově překládám i z a do portugalštiny. V rámci výuky španělštiny nabízím individuální hodiny pro začátečníky i pokročilé, doučuji středoškolské a vysokoškolské studenty. Učím rovněž češtinu španělsky a portugalsky hovořící cizince a studeny ZŠ a SŠ.