• Detail firmy

PRECOM CITY s.r.o.

Základní popis

Výstavba rodinných domků a výstavní haly v lokalitě Zámecké zahrady - Vysoký Újezd u Rudné. Hledáme stavební partnery - stavební firmy, výrobce a dodavatele stavebních materiálů a vybavení domů pro spolupráci na tomto jedinečném projektu.

Adresa

Na strži 1683/40
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24127001
DIČ:  CZ24127001
  • Služby

Výrobky, činnosti

Finanční služby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 734 151 519
E-mail: m.horyl@precomcity.cz
WWW: www.precomcity.cz

Kontaktní osoba

Milan Horyl

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jaroslav Kindl - ANTIK

Zabýváme se výkupem a prodejem starožitností, mincí, investičního zlata nebo nemovitostí. Poskytujeme také odborné odhady. Zajišťujeme prodej a výkup stavebních či úklidových strojů a jejich pronájem. Nabízíme služby v oblasti vymáhání pohledávek.

INTERPROJEKT s.r.o.

Společnost zajišťuje projekční a inženýrskou činnost. Nabízíme Vám technický dozor investora a různé druhy staveb. Mezi naši nabídku staveb patří například stavby městských infrastruktur, vodohospodářské a další. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám podáme veškeré informace k tomu, co Vás zajímá.

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.