• Detail firmy

Precious Legacy Tours

Adresa

Kaprova 14/13
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27108759
DIČ:  Cz 27108759

Výrobky, činnosti

Cestovní agentura

Kontaktní údaje

Fax: +420 222 321 954
E-mail: luba@legacytours.net
WWW: www.legacytours.net

Kontaktní osoba

PhDr. Ljuba Poleva

Telefon: +420 222 321 951
E-mail: luba@legacytours.net
Další firmy v oboru

ČERNÝ SLON s.r.o.

Hotel v centru města, poblíž Staroměstského náměstí, nabízí ubytování s celkovou kapacitou 35 osob a stravování pro hosty v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Pro milovníky vína máme k dispozici vinárnu Bandol ve sklepních prostorách. Kromě ubytování zajišťujeme také výlety po Praze i mimo Prahu včetně dopravy a vstupenek, firemní večírky, rauty, svatební hostiny či rodinné oslavy.

Chadbalon - let balonem

Specializujeme se na lety horkovzdušným balónem. Nabízíme vyhlídkové lety pro jednotlivce, páry nebo skupiny až o 8 osobách. Vyhlídkové lety zajišťujeme horkovzdušnými balóny Chad a Kašpárek po téměř celém území České republiky.

DATA AUTOTRANS s.r.o.

Provozujeme dopravní agenturu poskytující služby v oblasti autobusové přepravy osob. Naší specializací je zajištění dopravy pro incomingový cestovní ruch. Zabezpečujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou přepravu osob, pravidelnou přepravu zaměstnanců, školní autobusovou přepravu, kongresovou přepravu osob apod. Organizujeme poznávací a pobytové zájezdy v rámci ČR i zahraničí.