• Detail firmy

Mgr.Ing. Zdeněk Strnad

Základní popis

Společnost používá název Pravorychle.cz nabízí rozsáhlou databázi právních dokumentů ke stažení. Všechny vzory - smluvy, žaloby, plné moci či výpovědi, obsahují návod k vyplnění a jsou zpracovány advokátem, který odpovídá za jejich správnost.

Adresa

Na Zeleném Vršku 171
251 69 Velké Popovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47146583
DIČ:  CZ6604070814
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby - poskytuje databázi

- právních dokumentů zpracovaných konkrétním advokátem podle obecně závazných předpisů platných, včetně nejběžnějších typů smluv, plných mocí, atd...

Kontaktní údaje

E-mail: info@pravorychle.cz
WWW: www.pravorychle.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Ing. Zdeněk Strnad - Jednatel

Mobil: +420 731 179 646
Další firmy v oboru

Ing. Zuzana Exnerová

Poskytuji služby v oblasti odhadů a oceňování nemovitostí ve Středočeském kraji. Zpracuji odhady RD, pozemků, bytů, chat a chalup, administrativních budov, výrobních hal a areálů, garáží apod. Zajišťuji oceňování nemovitostí pro dědická řízení. Ceny jsou individuální, dle náročnosti, rozsahu provedených prací, způsobu ocenění či požadovaného termínu. Orientační ceník je uveden na stránkách firmy.

Ing. Miroslav Čemus

Poskytujeme profesionální služby v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a ekologie. V rámci těchto služeb zajišťujme vyškolení jednotlivců, zpracování potřebných dokumentů, analýzy a audity či odborné poradenství, a to jak pro firmy, tak i pro živnostníky. Díky 20-ti letým zkušenostem v oboru garantujeme kvalitní služby, které nabízíme i formou outsourcingu. Neváhejte se na nás obrátit!

KOLINT s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na daňové poradenství, ekonomické rozbory a prognózy. Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou a mzdovou evidenci pro právnické i fyzické osoby, ale také pro neziskové organizace. Nabízíme kompletní servis v oblasti účetnictví, zajištěný našimi profesionálními účetními. Na našich internetových stránkách naleznete seznam všech poskytovaných služeb.