• Detail firmy

Prášková lakovna Kateřina Boháčová

Základní popis

Prášková lakovna je vybavena technologií práškového lakování včetně chemického odmaštění povrchu a fosfátování. Rozměr vypalovacích pecí je 1,6m x 1,6m x 6m. Zabýváme se povrchovou úpravou železných, hliníkových či zinkových předmětů.

Adresa

Červený Újezd 4
273 51 Červený Újezd

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69827761

Výrobky, činnosti

Prášková lakovna

Kontaktní osoba

Kateřina Boháčová - Jednatel

Telefon: 312 690 089
Mobil: 602 854 908
E-mail: lakovna@praskovalakovna.net
WWW: www.praskovalakovna.net
Další firmy v oboru

Jiří Blín - JBservis

Poskytujeme poradenství v oblasti výběru nářadí, nástrojů a strojů pro kovozpracující a dřevozpracující firmy. Provádíme ostření nástrojů včetně povlakování.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

OCELOT Pfingstner Milan

Obráběním kovů se zabýváme již více než 20 let. Jsme česká firma, sídlící nedaleko Prahy. Veškerá kovovýroba probíhá individuálně dle přání a požadavků našich zákazníků. Vyrábíme především CNC technologií. Převážnou část naší produkce dodáváme do zemí EU. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!