• Detail firmy

PRAKON KONSTRUKTIONEN s.r.o.

Základní popis

Konstrukční kancelář zaměřená na vývoj, konstrukci a detailování jednoúčelových strojů a linek, manipulačních a transportních zařízení.

Adresa

Tachovské nám. 649/3
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27440761
DIČ:  CZ27440761

Výrobky, činnosti

vývoj, konstrukci a detailování jednoúčelových str

Konstrukční kancelář zaměřená na vývoj, konstrukci a detailování jednoúčelových strojů a linek, manipulačních a transportních zařízení.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 781 788
Fax: +420 222 781 788
E-mail: zdenek.rehak@prakon.cz
E-mail: prakon@prakon.cz
WWW: www.prakon.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Řehák - Jednatel

Další firmy v oboru

Stabilplastik spol. s r.o.

Zajišťujeme výrobu a prodej přepravních palet, výrobků z recyklovaného plastu a mobilních silničních svodidel. Palety lze i pronajmout. Provádíme bezplatnou likvidaci plastových odpadů. Sídlíme v Měšicích u Prahy.

TESUR - technologické linky, sušení a regulace s.r.o.

Naše společnost se zabývá vývojem a výrobou technologických linek, sušáren a průmyslových vlhkoměrů. Objednejte si u nás sušárnu na míru a my Vám ji dopravíme až na určenou adresu.

ASH, s.r.o.

Zabýváme se prodejem zdvihacího přepravního zařízení. Dodáváme elektrické rudly, mechanické stavebnicové rudly, mechanické zdvihací rudly a schodolezy. Nabízíme 15 typů schodolezů, které zdarma předvedeme. Jelikož jsme přímým servisním dovozcem schodolezů LG a Liftkar, prodáváme je za velmi výhodné ceny. Pro kompletní sortiment a další technické parametry navštivte naše webové stránky.