• Detail firmy

Praha - Hodinový manžel

Základní popis

vekšré práce týkajíce se údržby domácnosti, montáž nábytku, kuchyní, menší stavební úpravy, stěhování, sdk příčky, grafické návrhy, pomocník v zahradě a mnoha dalšího. www.praha-hodinovymanzel.cz 723036932

Adresa

Družstevní Ochoz 27
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88179559

Kontaktní údaje

E-mail: info@praha-hodinovymanzel.cz
WWW: praha-hodinovymanzel.cz

Kontaktní osoba

Ivo Procházka - Jednatel

Mobil: +420 731 345 006
E-mail: info@praha-hodinovymanzel.cz
Další firmy v oboru

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

STARSTAV, s.r.o.

Realizujeme stavby nízkoenergetických a pasivních domů, rodinných domů a bytových domů na klíč. Zajišťujeme výstavbu infrastruktury - síťování pozemků nebo terénní úpravy.

Miloslav Nevečeřal

Zabýváme se projekcí a montáží zabezpečovacích systémů proti vloupání, protipožárních systémů, slaboproudých zařízení, domovních telefonů či videotelefonů. Provádíme výchozí a pravidelné revize elektra. Realizujeme výstavbu STA rozvodů a rozvodů pro telefon a internet.