• Detail firmy

PragueBest s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme kvalitní webové řešení s prokazatelnými výsledky a kvalitní redakční systém ePublisher. Nezapomínáme na pravidelnou správu a servis.

Adresa

Vítkova 5/32
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25770438
DIČ:  CZ25770438
  • Služby

Výrobky, činnosti

Webdesign

Webdesign je pro nás souhrn činností zahrnující návrh struktury, vzhledu a následné propagace webových stránek. V PragueBest dosahujeme nejlepších výsledků, protože při návrhu řešení využíváme naše více než 14 leté zkušenosti.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 286 891 273
Telefon: +420 286 891 281
E-mail: info@praguebest.cz
WWW: www.praguebest.cz
Další firmy v oboru

GESTIO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatelské subjekty. Nabízíme zpracování mzdové agendy, odklady daňového přiznání, audity účetnictví, vedení daňové evidence apod. Poskytujeme odborné poradenství v této oblasti. Zajišťujeme služby zastupování na finančních úřadech či posudky soudního znalce pro motorová vozidla. Působíme v Praze i po celé České republice.

GOR 7, s.r.o.

Naše firma je výrobcem a dodavatelem plastových dílů pro průmyslové využití. Další významnou činností je výroba plastových a papírových obalů. V naší nabídce najdete stojany, poutače, promostolky, plexi stojánky, cenovkové lišty a další reklamní předměty. Také nabízíme poradenství v oblasti podpory prodeje a marketingu.

MOLEX spol. s r.o.

Zabýváme se kompletním zpracováním účetnictví a daňové evidence. Nabízíme správu nemovitostí s nebytovými prostory. Provádíme likvidaci, ale i zakládání společností včetně poskytnutí právního servisu.