• Detail firmy

PRAGUE OFFICE, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme sídlo a korespondenční adresu pro firmy, zakládání firem na klíč - "Ready-made" společnost s kompletní administrativou, IT servis, vedení účetnictví, daňovou evidenci a poradenství, skartační a archivační služby dle ustanovení zákona.

Adresa

Toužimská 588/70
197 00 Praha 9 - Kbely

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24658863
DIČ:  CZ24658863
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poskytování sídla firmy

Nabízíme poskytování sídla firmy, kontaktní adresy v Praze a virtuální kanceláře. Sídlo firmy v Praze dodá Vaší firmě prestiž, důvěryhodnou image.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 772 201
E-mail: kancelar@prague-office.cz
WWW: www.prague-office.cz

Kontaktní osoba

Petr Beneš - Jednatel

Další firmy v oboru

FININ GROUP s.r.o.

Naší specializací je investiční poradenství a zprostředkování obchodů s cennými papíry zalistovanými na newyorské burze NYSE a elektronickém trhu NASDAQ. Jsme schopni zajistit realizaci obchodů na všech významných světových burzách a také realizaci investic v nebankovním sektoru.

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.