• Detail firmy

PRAGUE OFFICE, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme sídlo a korespondenční adresu pro firmy, zakládání firem na klíč - "Ready-made" společnost s kompletní administrativou, IT servis, vedení účetnictví, daňovou evidenci a poradenství, skartační a archivační služby dle ustanovení zákona.

Adresa

Toužimská 588/70
197 00 Praha 9 - Kbely

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24658863
DIČ:  CZ24658863
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poskytování sídla firmy

Nabízíme poskytování sídla firmy, kontaktní adresy v Praze a virtuální kanceláře. Sídlo firmy v Praze dodá Vaší firmě prestiž, důvěryhodnou image.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 772 201
E-mail: kancelar@prague-office.cz
WWW: www.prague-office.cz

Kontaktní osoba

Petr Beneš - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FRENDS s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Věnujeme se kreativní grafické práci. Připravujeme strategii a plánujeme reklamní kampaň. Poskytujeme poradenství v oblasti reklamy a součástí naší nabídky jsou i produkční služby. Zpracujeme kvalitní a efektivní video a audio prezentace.

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.

HANAH finance s.r.o.

Poskytujeme finanční poradenství. Pomáháme při výběru a zprostředkování úvěrů a hypoték. Zařídíme vám úvěr či hypotéku přesně na míru, neboť spolupracujeme s různými bankami. Nabízíme stavební spoření, financování bytových družstev, financování developerských projektů. Vyřízení je zdarma.