• Detail firmy

PRAGUE LANGUAGE CENTRE spol. s r.o.

Základní popis

Společnost je jazyková škola. Pořádání jazykových kurzů pro soukromé osoby i firmy.

Adresa

Štěpánská 615/24
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25768409
Rok založení:  1990
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- standardní a individuální kurzy a obchodní výuka ve firmách, pomaturitní studium. Angličtina, němčina, francouzština + čeština pro cizince. Kvalifikovaní lektoři, příprava na Cambridge First Certificate Examination.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 232 932
Fax: +420 222 231 726
E-mail: plc@plc.cz
E-mail: plc@mbox.vol.cz
WWW: www.plc.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

Ing. Blanka Jindrová

Zaměřujeme se na auditorské služby v Praze. Poskytujeme komplexní služby v oboru daní a účetnictví a věnujeme se odbornému poradenství.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.