• Detail firmy

PRAGUE CENTRE, a.s.

Základní popis

Nabídka ubytování v 66 vybavených pokojích, k dispozici je relaxační středisko se saunou, whirpoolem a sportovně relaxačními masážemi.

Adresa

Legerova 1844/32
120 00 Praha 2 - Nové Město

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26423120
Rok založení:  2000
Počet zaměstnanců:  20
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ubytovací služby

Nabídka ubytování v 66 vybavených pokojích

Kontaktní údaje

Telefon: 224 262 104
WWW: www.praguecentre.cz

Kontaktní osoba

Štěpán Kment

Mobil: 603 543 514
E-mail: Stepan.Kment@volny.cz

paní Celnerová - Ředitel

Mobil: +420 777 610 087

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.