• Detail firmy

Praetorian comp., s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výhradně problematikou bezbečnosti a souvisejících bezpečnostních služeb, jak v oblasti ostrahy a zajištění objektů, společenských a spo

Adresa

Brněnská 404
664 42 Modřice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27682935

Výrobky, činnosti

Security servis

Kontaktní údaje

E-mail: praetorian.steel@seznam.cz
WWW: www.praetoriancomp.cz

Kontaktní osoba

LUBOŠ BIČAN

Mobil: +420 774 484 595

ROBERT ŽILKA - Jednatel

Další firmy v oboru

B KONTAKT Security s.r.o.

Naše bezpečnostní agentura poskytuje profesionální služby v oblasti ostrahy osob, majetku i objektů. Nabízíme pult centrální ochrany, kompletní zabezpečení objektů, kontroly pohotovostním vozidlem, fyzická ostraha objektů, preventivní bezpečnostní prohlídky, elektronické pochůzkové systémy, bezpečnostní analýzy objektů, dálkový vizuální dohled apod. Zajišťujeme montáže zabezpečovacích zařízení.

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

Hlídací služba Kytlica s.r.o.

Provozujeme střelnici a nabízíme podej loveckých potřeb, mysliveckého oblečení a obuvi, myslivecké optiky, dárků pro myslivce a širokého příslušenství pro lov a myslivost. Zajišťujeme úklidové práce pro firmy i fyzickou ostrahu osob a majetku.