• Detail firmy

Prádelna a čistírna Morava Olomouc

Základní popis

služby jsou směrovány především pro: penziony, hotely, restaurace, ubytovny výrobní a stavební provozy lékařství a potravinářství státní správu, vojsko, policii, školy, školky...

Adresa

Tererovo nám. 897/5
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15456960
DIČ:  CZ6003190336
  • Služby

Výrobky, činnosti

Čistírny a prádelny

Čistírny a prádelny pro osoby,Čistírny peří, Mandlování, žehlírny,Prádelny a čistírny pro firmy

Kontaktní údaje

Fax: 585 223 369
E-mail: cistirnyap@pacmorava.eu
E-mail: pacmorava@seznam.cz
WWW: www.pacmorava.eu

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VyžehlenáKošile.cz

Nabízíme komplexní servis v oblasti praní a čištění prádla včetně žehlení a mandlování. Praní a čištění provádíme jak u osobního, tak i u ložního a stolního prádla. Zajišťujeme šití dek a drobné opravy oděvů.

Dagmar Hanušová - Čistírna peří

Provozujeme čistírnu peří a zabýváme se šitím prošívaných dek, přikrývek a polštářů. Poskytujeme i doplňkové krejčovské služby, jako je např. šití záclon či výměna zipů. Díky bohatým zkušenostem v oboru nabízíme profesionální služby v nejvyšší kvalitě. Za téměř 25 let podnikání jsme získali řadu spokojených zákazníků. Naše služby neustále inovujeme a vylepšujeme. Přesvědčte se sami.

M.V.M. UNION TRADE, s.r.o.

Již od roku 2000 provozujeme prádelnu a čistírnu v Praze 1, nedaleko Václavského náměstí. Zajišťujeme čištění oděvů včetně pracovních, mandlování a žehlení prádla. Používáme moderní přístroje a kvalitní čistící prostředky. Otevřeno máme v pracovní dny od 7.30 - 21.30 hod., v sobotu a neděli od 9.30 - 19.30 hod. Při vyčištění více než 3 ks oděvů poskytujeme 10% slevu z celkové ceny.