• Detail firmy

PPN group s.r.o.

Základní popis

Prodej a provozování nápojových automatů i příslušenství.Nabídka úklidu větších prostor v interiéru i exteriéru.

Adresa

Na Jíkalce 2906/19a
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02833212

Výrobky, činnosti

Automaty, úklid, nemovitosti

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 399 899
E-mail: inrek@inrek.cz
WWW: www.inrek.cz

Kontaktní osoba

Michal Nečas - Jednatel

Mobil: +420 607 377 322

Ondřej Pondělík - Jednatel

Milan Plachý - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Autodoprava J + M Zeman s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí přepravu sypkých materiálů od 1t do 30t. Přepravu zajišťujeme sklápěcími vozidly (Tatra 6x6 a 8x8, souprava). Nabízíme práce kropicím vozem (umývání komunikací, dovoz vody) + strojní zametání (traktor + koště vč. sběru). Dále zajišťujeme veškerou stavební techniku (bagry, nakladače, jeřáby, válce). Realizace zpevněných lesních a účelových cest a ploch. Přeprava zboží.

Becker Bohemia s.r.o.

Nabízíme sběr a svoz komunálních a nebezpečných odpadů, sběr separovaných odpadů, přistavení velkoobjemových i lisovacích kontejnerů, strojní čištění komunikací, skartaci písemností a dokumentů. Provozujeme sběrné dvory pro obce a města. Věnujeme se zpracování projektů a studií pro nakládání s odpady. Naše provozovny jsou ve městech Kralovice a Dýšina u Plzně.

NEŽÁRKA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní úklidové služby. Provádíme jednorázové - generální i pravidelné úklidy. Služby nabízíme pro domácnosti i firmy - uklízíme výrobní haly, sklady nebo kanceláře. Používáme speciální stroje a účinnou chemii. Úklidy zajišťujeme vždy dle předchozí domluvy.