• Detail firmy

PP reklama spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme montáž reklamy, demontáž, servis. Realizace reklamy světelné, štítů, stojanů a regálů. Lepení grafiky. Instalaci reklamních plakátů a folii. Výrobu kliprámů. Plotrovou grafiku. Práce provádíme po celé ČR pracovníky z poboček v každém kraji.

Adresa

Voctářova 51/18
180 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27884830

Výrobky, činnosti

Provádíme montáž reklamy, demontáž, servis.

Realizace reklamy světelné, štítů, stojanů a regálů. Lepení grafiky. Instalaci reklamních plakátů a folii. Výrobu kliprámů. Plotrovou grafiku.

Kontaktní osoba

Pavel Poppelka - Jednatel

Mobil: 775 332 331
Mobil: 775 332 340
E-mail: info@pp-reklama.cz
WWW: www.pp-reklama.cz
Další firmy v oboru

Skinzone s.r.o.

Zabýváme se výrobou ochranných fólií na mobily, tablety, notebooky a další elektronická zařízení. Nabízíme ochranné fólie, samolepky s 3D efektem, designové kryty na mobil, dekorativní samolepky, tvrzená skla na mobily, dekorativní skiny na mobil, tablet či notebook. Vybírat si můžete s mnoha variací na našich stránkách nebo Vám vytvoříme skin dle Vašeho návrhu.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Tiskárna Kaliba, spol. s r.o.

Poskytujeme služby ofsetové archové tiskárny a knihařství. Nabízíme kompletní výrobu včetně grafického zpracování. Dodáváme vizitky, letáky, plakáty, brožury nebo propagační materiály.