• Detail firmy

PP POHONY s.r.o.

Základní popis

Projektování a realizace automatizace výrobních linek a provozů. Provádíme automatizaci provozů od čističek odpadních vod po manipulaci s výrobky na výrobních linkách. Montážní a výrobní linky, převodovky, elektromotory, měření, regulace.

Adresa

Velichovská 123
551 01 Jaroměř

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28820444

Kontaktní osoba

Pavel Ulrych - Jednatel

Mobil: +420 608 455 586
E-mail: pohony@pp-pohony.eu
WWW: www.pp-pohony.eu
Další firmy v oboru

"AUTOMATYKA BRAM" Stanisław Kordala

Naše společnost se vyznačují vysokou kvalitou, spolehlivostí a snadnou instalaci. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.

QSDATA

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti snímačů a tiskáren čárových kódů. Dodáváme systémy čárových kódů, RFID, tiskárny, snímače, přenosné terminály pro sběr dat včetně spotřebního materiálu, jako jsou etikety, barvící pásky TTR, textilní visačky a mnoho jiného. Kompletní sortiment zboží naleznete na našich webových stránkách.

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.