• Detail firmy

Pozistav a.s

Základní popis

Společnost je stavebně obchodní, zabývající se především realizací staveb na klíč. Dále dodávky a montáže izolačních prací spodních a vrchních staveb a dodávky a montáže interiérových dveří od renomovaných výrobců.

Adresa

Kostelecká 879/59
196 00 Praha 9 - Čakovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25249851
DIČ:  CZ25249851
Rok založení:  2000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- dodávky a montáže izolačních prací spodních a vrchních staveb a dodávky a montáže interiérových dveří od renomovaných výrobců.

Kontaktní údaje

Fax: +420 466 021 240
E-mail: info@pozistav.com
WWW: www.pozistav.com

Kontaktní osoba

Ing. Miloš Víšek - Předseda představenstva

Ing. Petr Jirout - Člen představenstva

Jiří Pavlík - Člen představenstva

Další firmy v oboru

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

BELAVITA EU s.r.o.

Věnujeme se návrhu a realizaci dřevěných domů, srubů, finských dřevěných domů. Prodáváme stavební řezivo, dřevěné hranoly, fošny, trámy a další. Specializujeme se na dřevěné besídky, grilovací sruby nebo finské sauny. V nabídce nechybí ani nízkoenergetická dřevěná okna a dveře, střešní krytina z přírodní břidlice, rákosu a další.