• Detail firmy

POWERDANCE s.r.o.

Základní popis

Leasing zvukové a světelné techniky, instalace, prodej, pronájem, výroba profesionálních reprobeden. Poskytujeme servis, ozvučení a osvětlení. Obchodní zastoupení Robe Lighting, PowerdanceAudio, Beyma.

Adresa

Tučapy 118
769 01 Holešov

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28353960
DIČ:  cz28353960
Rok založení:  2009
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

profesionální zvuková a světelná technika

diskotéky, koncerty, festivaly, módní přehlídky, firemní večírky, svatby atd.

Kontaktní údaje

E-mail: powerdance@powerdance.cz
WWW: www.powerdance.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Šiška - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOMERČNÍ DOMY ROŽNOV, spol. s r.o.

Pronajímáme kancelářské prostory a nabízíme správu bytového fondu, zprostředkování oprav a údržby nemovitostí v Rožnově pod Radhoštěm. Více informací o našich službách naleznete na našich internetových stránkách.

RETON, spol. s r. o.

Prodej a opravy průmyslových LCD monitorů a obrazovek pro průmyslové aplikace, obráběcí stroje a bankomaty. Výroba a prodej ručně foukaného skla. Prodej lisovaného skla. Pískování skla a keramiky - logotypy, nápisy. Vlastní grafické studio.

RF servis pro stavby s.r.o.

Zaměřujeme se na realizaci fasádního lešení včetně montáže a dopravy lešení. Nabízíme pronájem i montáž pojízdného lešení a schodišťových věží. V oblasti bednění montujeme nejlepší bednění typu LOGIK 50. Provádíme zemní práce, terénní úpravy v okolí rodinných domů a komerčních objektů, zámkovou dlažbu, odvoz suti a odpadů, kompletní přípravy podloží pod zámkové dlažby, asfalty, betony, gabiony.