• Detail firmy

Povodí Labe, státní podnik

Základní popis

Akreditované laboratoře v Hradci Králové a Děčíně nabízí: - odběry a rozbory odpadních, surových, pitných a povrchových vod; sedimentů, plavenin, zemin, odpadů a čistírenských kalů - odborné, poradenské a expertní služby

Adresa

Víta Nejedlého 951
500 03 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70890005
DIČ:  CZ70890005

Výrobky, činnosti

Akreditované laboratoře v Hradci Králové a Děčíně

- odběry a rozbory odpadních, surových, pitných a povrchových vod; sedimentů, plavenin, zemin, odpadů a čistírenských kalů

Kontaktní údaje

Fax: +420 495 088 742
E-mail: kral@pla.cz
WWW: www.pla.cz

Kontaktní osoba

Ing. Stanislav Král

Telefon: +420 495 088 747
E-mail: kral@pla.cz
Další firmy v oboru

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.

pobaltí.cz economica s.r.o.

Specializujeme se na účetní poradenství a vedení účetnictví. Zpracováváme daňová přiznání pro fyzické i právnické osoby, zajišťujeme výpočty mezd a vedení personalistiky. Našim klientům nabízíme zastupování na úřadech.